English site
چهارشنبه 27 شهريور 1398   07:56:57
|           RSS
1398/6/26 سه‌شنبه
تحقق اقتصاد مقاومتی در وزارت نفت متبلور است
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی در برنامه‌ها و عملکرد وزارت نفت متبلور است گفت: کارنامه این وزارتخانه در شش سال گذشته درخشان است.
1398/6/23 شنبه
تحریم‌ها صنعت نفت را متوقف نکرده است
قرارداد توسعه میدان گازی «بلال» روز شنبه (۲۳ شهریورماه) بین شرکت نفت و گاز پارس و گروه پتروپارس در سقف هزینه سرمایه‌ای ۴۴۰ میلیون دلار امضا شد.
1398/6/16 شنبه
نشست وزیر نفت با نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان‌
وزیر نفت در نشستی مشترک با نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان و شتاب‌دهنده، بخشی از نیازمندی‌های صنعت نفت در بخش‌های مختلف را که امکان رفع آن با ارائه ایده‌های خلاقانه وجود دارد، مطرح کرد و با دعوت از صاحبان فکر برای همراهی با وزارت نفت در این زمینه، تاکید کرد: صنعت نفت به فکر، تعقل و خلاقیت نیاز دارد.
1398/6/9 شنبه
وزارت نفت در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی لوح سپاس دریافت کرد
رئیس‌جمهوری با اهدای لوح سپاس، از وزارت نفت به‌عنوان یکی از برگزیدگان پانزدهمین جشنواره شهید رجایی و همچنین کارکنان صنعت نفت تجلیل و قدردانی کرد.
1398/6/6 چهارشنبه
درهای صنعت نفت باید روی دانشجویان و استادان علوم اجتماعی باز باشد
وزیر نفت گفت: درهای صنعت نفت باید روی جامعه‌شناسان، استادان دانشگاه و دانشجویان علوم اجتماعی در بخش مسئولیت اجتماعی باز باشد.
1398/6/4 دوشنبه
گازرسانی به ۴۷ روستا در هر هفته، بخشی از کارنامه ۶‌ ساله دولت تدبیر و امید
رئیس‌جمهوری در آیین بهره‌برداری از طرح‌های زیربنایی روستایی، از گازرسانی به ۴۷ روستا در هر هفته به عنوان بخشی از عملکرد دولت تدبیر و امید یاد کرد و گفت: آمار گازرسانی روستایی در این دولت با آمار تاریخ گازرسانی تا پیش از سال ۹۲ برابر است.
1398/5/27 يكشنبه
وزیر نفت بخشنامه تقویت پایش داخلی مالی را ابلاغ کرد
وزیر نفت بخشنامه تقویت پایش داخلی مالی را به منظور تقویت کنترل‌های داخلی و صیانت از اموال بیت‌المال ابلاغ کرد.
1398/5/19 شنبه
برنامه‌های وزارت نفت برای ادامه توسعه فازهای‌ پارس‌جنوبی تشریح شد
برنامه‌های وزارت نفت برای ادامه توسعه فازهای‌ پارس‌جنوبی در نشست شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی تشریح شد.
1398/5/12 شنبه
رئیس جمهوری: وزارت نفت در ارتقای کیفیت سوخت و محیط زیست گام‌های بلندی برداشته است
رئیس جمهوری همزمان با سفر به استان آذربایجان شرقی از چندین طرح پالایشی در تبریز و طرح های گازرسانی در این استان به طور رسمی بهره برداری کرد.
1398/4/30 يكشنبه
تایید راهکارهای وزارت نفت برای فروش نفت
بیژن زنگنه در دومین دیدار مشترک با وزیران پیشین نفت ضمن بیان گزارشی از وضع بین‌المللی و داخلی این صنعت و کارهای انجام شده در خصوص مسائل مختلف رایزنی کرد.
1398/4/30 يكشنبه
برنامه وزارت نفت در بخش استارتاپ‌ها نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود
وزیر نفت دو دلیل برای بازدیدش از نمایشگاه الکامپ عنوان کرد و گفت: وزارت نفت برای بخش استارتاپ‌ها که ان شاء ا.. نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود، برنامه مفصلی دارد.
1398/4/22 شنبه
برای جلوگیری از ایجاد فساد در فروش نفت ایستادگی می‌کنیم
وزیر نفت بر اشد مجازات افراد فاسد تاکید کرد و گفت: برای جلوگیری از ایجاد فساد در فروش نفت مقابله و ایستادگی می‌کنیم، چوبش را هم می‌خوریم، هزینه‌اش را هم پرداخت می‌کنیم. وظیفه‌مان حفاظت از حقوق ملت است.
1398/4/17 دوشنبه
ایران بزرگترین تضمین کننده ثبات و امنیت انرژی در منطقه است
وزیر نفت ضمن تشریح یکصد و هفتاد و ششمین نشست اوپک در واکنش به اظهارات اخیر وزیر انرژی عربستان درباره ایران گفت: ایران نه تنها تهدید کننده امنیت انرژی نیست، بلکه بزرگ‌ترین ضمانت کننده ثبات و امنیت انرژی در منطقه بوده است.
1398/4/11 سه‌شنبه
منشور همکاری اوپک و غیراوپک الزام‌آور نیست
وزیر نفت گفت: منشور همکاری کشورهای اوپک و غیراوپک الزام‌آور نیست و تاثیری در مکانیزم های عملیاتی و تصمیم‌گیری‌های اوپک ندارد.
1398/4/11 سه‌شنبه
تمدید توافق کاهش تولید نفت اوپک تا ۲۰۲۰
14 عضو اوپک توافق کاهش تولید 800 هزار بشکه ای نفت این سازمان را برای 9 ماه دیگر تمدید کردند.
1398/3/18 شنبه
برخی می‌خواهند نفت را زمین بزنند
وزیر نفت گفت: برخی می‌خواهند نفت را زمین بزنند و اگر نفت را زمین بزنند کشور را زمین زده‌اند، زیرا بخش مهمی از کشور به نفت وابسته است. اگر بتوانند نفت را زمین بزنند برایشان اتفاق خوبی افتاده است و اکنون عده‌ای با به‌کارگیری بعضی رسانه‌ها بر این اساس عمل می‌کنند، البته ما نیز در حد توان خود پاسخ می‌دهیم اما آتش توپخانه آنها شدید است.
1398/3/11 شنبه
وزیر نفت اولویت برنامه های اقتصاد مقاومتی در سال 98 را ابلاغ کرد
وزیرنفت، اولویت برنامه های اقتصاد مقاومتی صنعت نفت در سال جاری را به مدیران چهار شرکت و معاونت امور مهندسی، پژوهش و فناوری برای اجرا ابلاغ کرد.
1398/3/8 چهارشنبه
وزارت نفت از دو نماینده مجلس به دلیل افترا و نشر اکاذیب شکایت کرد
وزارت نفت از هدایت‌الله خادمی و ابوالفضل ابوترابی، دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دلیل افترا و نشر اکاذیب شکایت کرد.
1398/3/1 چهارشنبه
پروژه‌های عظیم گازرسانی از اقدام‌های بسیار ارزنده دولت تدبیر و امید است
رئیس‌جمهوری در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۱۹ طرح گازی در استان آذربایجان غربی، گازرسانی شهری و روستایی را در زمره عملکردهای عظیم دولت تدبیر و امید عنوان کرد.
1398/2/13 جمعه
منافع ایران در اوپک به خطر بیفتد، ایران آن را بی‌پاسخ نمی‌گذارد
وزیر نفت گفت: ایران در اوپک به دلیل منافعش عضو است و اگر اعضایی از اوپک بخواهند ایران را تهدید و گرفتار خطر کنند ایران هم آن را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 170277


کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768