English site
چهارشنبه 7 فروردين 1398   02:42:40
|           RSS


زنگنه: در بخش گاز و پتروشیمی کارهای درخشانی انجام دادیم

1397/11/23 سه‌شنبه

وزیر نفت ضمن اشاره به انجام کارهای درخشان در صنایع گاز و پتروشیمی کشور در سال‌های اخیر، اظهار کرد: ما ملت مقاومی هستیم و از تحریم‌ها سربلند بیرون می‌آییم؛ همانطور که در جنگ تحمیلی سرافراز بودیم.


بیژن زنگنه  روز دوشنبه (۲۲ بهمن‌ماه) در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن و در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: در این سال‌ها در بخش گاز و پتروشیمی کارهای درخشانی انجام دادیم و در دنیا بی نظیر بودیم و امیدواریم در آینده نیز این مسیر را ادامه دهیم.

وی درباره اقدام‌های وزارت نفت در برابر تحریم‌های ظالمانه آمریکا گفت: در جنگ طرح‌ها را نمی‌گویند تا دشمن بفهمد؛ ما نیز همه تلاش خود را می‌کنیم که با موفقیت دوران تحریم را سپری کنیم.

وزیر نفت با بیان اینکه تحریم مسائل و مشکلاتی برای مردم و مسئولان به وجود می‌آورد، اظهار کرد: همه تلاش ما این است که مشکلات را کم کنیم و با توکل به خدا موفق باشیم.

زنگنه تصریح کرد: ما ملت مقاومی هستیم و از تحریم‌ها سربلند بیرون می‌آییم؛ همانطور که در جنگ تحمیلی سرافراز بودیم.

وی گفت: نسل دوم و سوم انقلاب، وظایف خود را می‌دانند که به راهپیمایی آمده‌اند؛ وظیفه همه ما این است که از دستاوردها، استقلال، آزادی، وحدت و یکپارچگی ملی و تمامیت ارضی خود دفاع کنیم.

وزیر نفت با اشاره به صحبت‌های دشمنان مبنی بر اینکه انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید، ادامه داد: این حرف‌ها را عده‌ای به آمریکایی‌ها القا می‌کنند، امیدوارم آمریکایی‌ها امروز بفهمند این حرف‌ها بی پایه‌‌ و اساس است و باید در مقابل عظمت ملت ما سر تسلیم و تعظیم فرود بیاورند.

زنگنه همچنین دهه پنجم انقلاب را برای صنعت نفت مبارک دانست.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 941


کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768