English site
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   21:26:55
|           RSS
1398/2/13 جمعه
منافع ایران در اوپک به خطر بیفتد، ایران آن را بی‌پاسخ نمی‌گذارد
وزیر نفت گفت: ایران در اوپک به دلیل منافعش عضو است و اگر اعضایی از اوپک بخواهند ایران را تهدید و گرفتار خطر کنند ایران هم آن را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.
1398/2/11 چهارشنبه
صفر کردن صادرات نفت ایران خیالی واهی است
وزیر نفت با بیان اینکه بازار نفت را با بیانیه نمی‌شود اداره کرد و آنچه تعیین‌کننده است، تولید واقعی نفتی است که در بازار عرضه می‌شود، گفت: صفر کردن صادرات نفت ایران گرچه آرزوی آمریکایی‌هاست، اما خیالی واهی است.
1398/2/11 چهارشنبه
پوشش شبکه گازرسانی کشور تا 3 سال آینده به ۱۰۰ درصد می‌رسد
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: ایران نخستین کشور دنیا خواهد بود که ظرف سه سال آینده به پوشش شبکه گازرسانی ۱۰۰ درصدی دست می‌یابد.
1398/2/4 چهارشنبه
آمریکا و هم‌پیمانانش با سیاسی کردن نفت اشتباه بزرگی مرتکب شدند
وزیر نفت با تاکید بر اینکه آمریکا و هم‌پیمانانش با سیاسی کردن نفت و استفاده از نفت به‌عنوان سلاح اشتباه بزرگی مرتکب شدند، گفت: رویای آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران به یاری خدا هرگز تعبیر نمی‌شود.
1398/2/2 دوشنبه
اولویت وزارت نفت مبارزه با فساد و شناسایی افراد فاسد است
وزیر نفت بر حمایت همه جانبه از بازرسی وزارت نفت تاکید کرد و گفت: اولویت از نظر من مبارزه با فساد است و شناختن کسانی است که اقدام به فساد می کنند.
1398/1/25 يكشنبه
آمریکا فشار بر ایران را زیاد کند بازار نفت فوق‌العاده شکننده می‌شود
وزیر نفت وضع بازار نفت را شکننده عنوان کرد و گفت: اگر آمریکا بخواهد فشار را بر ایران اضافه کند، بازار نفت به طور غیرقابل پیش‌بینی شکننده‌تر خواهد شد.
1398/1/24 شنبه
ازهیچ کمکی دریغ نمی‌کنم
وزیر نفت در سفری دو روزه به استان خوزستان از نزدیک روند خدمت رسانی صنعت نفت به مردم سیل زده و بسیج امکانات برای کمک به مدیریت بحران استان را بررسی کرد.
1398/1/14 چهارشنبه
دستور وزیر نفت براي ادامه كمك رساني به مناطق سيل زده
وزیر نفت با ابلاغ دستور جدیدی به مدیران شرکت های اصلی و شرکت های زیر مجموعه در مناطق درگیر سیل، ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان، بر تداوم حفظ آمادگی کامل و کمک رسانی به هم وطنان برای کاهش آسیب های سیل تاکید کرد.
1397/12/29 چهارشنبه
ما مکلف به حفاظت از منافع ملی مان هستیم
وزیر نفت در پیامی ضمن گرامیداشت شصت‌وهشتمین سالگرد ملی شدن نفت، سال نو و زادروز امیرالمومنین تاکید کرد: در بلندای تاریخ، ایران هرگز در برابر هجوم بیگانه خم نشد مگر مواقعی که در درون دست در دست هم نداشتیم.
1397/12/26 يكشنبه
پالایشگاه فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی افتتاح شد
پالایشگاه های فازهای ۱۳و ۲۲، 23 و۲۴ میدان گازی پارس جنوبی به ارزش 11 میلیارد دلار با حضور رئیس جمهوری به صورت رسمی افتتاح شد.
1397/12/18 شنبه
فشارها را تحمل می‌کنیم تا آسیبی به ملت ایران نرسد
وزیر نفت با بیان اینکه امروز نوک پیکان حمله آمریکا به سمت صنعت نفت ایران است، گفت: من و همکارانم در وزارت نفت در این شرایط فشارها را تحمل می‌کنیم تا آسیبی به ملت ایران نرسد.
1397/12/8 چهارشنبه
ایران آماده افزایش صادرات گاز به ارمنستان است
رئیس جمهوری گفت: ایران آماده همکاری برای افزایش صادرات گاز به کشور ارمنستان است.
1397/12/6 دوشنبه
شایستگی و توانمندی ملاک اصلی انتخاب مدیران زن در صنعت نفت است
وزیر نفت، صنعت نفت را پیشرو در انتصاب مدیران زن عنوان کرد و گفت: انتخاب مدیران زن در سال‌های اخیر در صنعت نفت بر اساس توانمندی و شایستگی آنها انجام گرفته است و اگر در این سمت‌ها قرار نمی گرفتند در حق‌شان بی انصافی کرده بودیم.
1397/11/29 دوشنبه
ایران صادرکننده بنزین شد
با بهره برداری از مگا پروژه های پالایشی کشور در بندرعباس و افزایش تولید فراورده های نفتی بیشتر از نیاز داخلی، ایران آماده صادرات بنزین شد.
1397/11/16 سه‌شنبه
دستاوردهای صنعت نفت 4 دهه پس از انقلاب اسلامی
وزیر نفت مهم‌ترین دستاوردهای صنعت نفت در ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تشریح کرد و گفت: عملکرد صنعت نفت در چند بخش باوجود همه فشارهایی که به ما در این سال‌ها وارد شده، درخشان و قابل عرضه به جهان و مردم است.
1397/11/16 سه‌شنبه
تولید بنزین کشور به مرز ۱۰۵ میلیون لیتر در روز رسید
از ابتدای بهمن ماه تاکنون، به‌طور میانگین روزانه ۱۰۵ میلیون لیتر بنزین در کشور تولید شده است.
1397/11/3 چهارشنبه
۹ قرارداد نگهداشت و افزایش توان تولید نفت با شرکت‎های ایرانی امضا شد
۹ قرارداد از مجموعه بسته‎های قراردادی طرح نگهداشت و افزایش توان تولید در میدان‌های نفتی در دست بهره‎برداری کشور، با حضور وزیر نفت بین شرکت‎های تابعه شرکت ملی نفت ایران و پیمانکاران ایرانی برنده مناقصات به ارزش حدود یک میلیارد دلار امضا شد.
1397/11/2 سه‌شنبه
خط انتقال گاز کهنوج - جیرفت افتتاح شد
خط انتقال گاز کهنوج - جیرفت با هدف گازرسانی به شهرستان‌های جیرفت، فهرج و نرماشیر در استان کرمان با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت افتتاح شد.
1397/11/1 دوشنبه
واردات بنزین از نیمه دوم امسال به صفر رسید
وزیر نفت با اعلام اینکه امسال از مهرماه هیچ بنزینی وارد کشور نشده است، گفت: در واقع در تولید بنزین خودکفا شده‌ایم و وضع ذخایرمان بهبود یافته است. در بودجه سال آینده هم برای واردات بنزین پیش‌بینی نداشته‌ایم.
1397/10/22 شنبه
روابط تهران و بغداد در بخش انرژی گسترش می‌یابد
وزیران نفت ایران و عراق در پایان مذاکرات خود در بغداد، بر گسترش روابط دوجانبه در حوزه انرژی تاکید کردند.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 106990


کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768