English site
يكشنبه 30 تير 1398   09:08:12
|           RSS
1398/4/30 يكشنبه
برنامه وزارت نفت در بخش استارتاپ‌ها نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود
وزیر نفت دو دلیل برای بازدیدش از نمایشگاه الکامپ عنوان کرد و گفت: وزارت نفت برای بخش استارتاپ‌ها که ان شاء ا.. نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود، برنامه مفصلی دارد.
1398/4/22 شنبه
برای جلوگیری از ایجاد فساد در فروش نفت ایستادگی می‌کنیم
وزیر نفت بر اشد مجازات افراد فاسد تاکید کرد و گفت: برای جلوگیری از ایجاد فساد در فروش نفت مقابله و ایستادگی می‌کنیم، چوبش را هم می‌خوریم، هزینه‌اش را هم پرداخت می‌کنیم. وظیفه‌مان حفاظت از حقوق ملت است.
1398/4/17 دوشنبه
ایران بزرگترین تضمین کننده ثبات و امنیت انرژی در منطقه است
وزیر نفت ضمن تشریح یکصد و هفتاد و ششمین نشست اوپک در واکنش به اظهارات اخیر وزیر انرژی عربستان درباره ایران گفت: ایران نه تنها تهدید کننده امنیت انرژی نیست، بلکه بزرگ‌ترین ضمانت کننده ثبات و امنیت انرژی در منطقه بوده است.
1398/4/11 سه‌شنبه
منشور همکاری اوپک و غیراوپک الزام‌آور نیست
وزیر نفت گفت: منشور همکاری کشورهای اوپک و غیراوپک الزام‌آور نیست و تاثیری در مکانیزم های عملیاتی و تصمیم‌گیری‌های اوپک ندارد.
1398/4/11 سه‌شنبه
تمدید توافق کاهش تولید نفت اوپک تا ۲۰۲۰
14 عضو اوپک توافق کاهش تولید 800 هزار بشکه ای نفت این سازمان را برای 9 ماه دیگر تمدید کردند.
1398/3/18 شنبه
برخی می‌خواهند نفت را زمین بزنند
وزیر نفت گفت: برخی می‌خواهند نفت را زمین بزنند و اگر نفت را زمین بزنند کشور را زمین زده‌اند، زیرا بخش مهمی از کشور به نفت وابسته است. اگر بتوانند نفت را زمین بزنند برایشان اتفاق خوبی افتاده است و اکنون عده‌ای با به‌کارگیری بعضی رسانه‌ها بر این اساس عمل می‌کنند، البته ما نیز در حد توان خود پاسخ می‌دهیم اما آتش توپخانه آنها شدید است.
1398/3/11 شنبه
وزیر نفت اولویت برنامه های اقتصاد مقاومتی در سال 98 را ابلاغ کرد
وزیرنفت، اولویت برنامه های اقتصاد مقاومتی صنعت نفت در سال جاری را به مدیران چهار شرکت و معاونت امور مهندسی، پژوهش و فناوری برای اجرا ابلاغ کرد.
1398/3/8 چهارشنبه
وزارت نفت از دو نماینده مجلس به دلیل افترا و نشر اکاذیب شکایت کرد
وزارت نفت از هدایت‌الله خادمی و ابوالفضل ابوترابی، دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دلیل افترا و نشر اکاذیب شکایت کرد.
1398/3/1 چهارشنبه
پروژه‌های عظیم گازرسانی از اقدام‌های بسیار ارزنده دولت تدبیر و امید است
رئیس‌جمهوری در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۱۹ طرح گازی در استان آذربایجان غربی، گازرسانی شهری و روستایی را در زمره عملکردهای عظیم دولت تدبیر و امید عنوان کرد.
1398/2/13 جمعه
منافع ایران در اوپک به خطر بیفتد، ایران آن را بی‌پاسخ نمی‌گذارد
وزیر نفت گفت: ایران در اوپک به دلیل منافعش عضو است و اگر اعضایی از اوپک بخواهند ایران را تهدید و گرفتار خطر کنند ایران هم آن را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.
1398/2/11 چهارشنبه
صفر کردن صادرات نفت ایران خیالی واهی است
وزیر نفت با بیان اینکه بازار نفت را با بیانیه نمی‌شود اداره کرد و آنچه تعیین‌کننده است، تولید واقعی نفتی است که در بازار عرضه می‌شود، گفت: صفر کردن صادرات نفت ایران گرچه آرزوی آمریکایی‌هاست، اما خیالی واهی است.
1398/2/11 چهارشنبه
پوشش شبکه گازرسانی کشور تا 3 سال آینده به ۱۰۰ درصد می‌رسد
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: ایران نخستین کشور دنیا خواهد بود که ظرف سه سال آینده به پوشش شبکه گازرسانی ۱۰۰ درصدی دست می‌یابد.
1398/2/4 چهارشنبه
آمریکا و هم‌پیمانانش با سیاسی کردن نفت اشتباه بزرگی مرتکب شدند
وزیر نفت با تاکید بر اینکه آمریکا و هم‌پیمانانش با سیاسی کردن نفت و استفاده از نفت به‌عنوان سلاح اشتباه بزرگی مرتکب شدند، گفت: رویای آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران به یاری خدا هرگز تعبیر نمی‌شود.
1398/2/2 دوشنبه
اولویت وزارت نفت مبارزه با فساد و شناسایی افراد فاسد است
وزیر نفت بر حمایت همه جانبه از بازرسی وزارت نفت تاکید کرد و گفت: اولویت از نظر من مبارزه با فساد است و شناختن کسانی است که اقدام به فساد می کنند.
1398/1/25 يكشنبه
آمریکا فشار بر ایران را زیاد کند بازار نفت فوق‌العاده شکننده می‌شود
وزیر نفت وضع بازار نفت را شکننده عنوان کرد و گفت: اگر آمریکا بخواهد فشار را بر ایران اضافه کند، بازار نفت به طور غیرقابل پیش‌بینی شکننده‌تر خواهد شد.
1398/1/24 شنبه
ازهیچ کمکی دریغ نمی‌کنم
وزیر نفت در سفری دو روزه به استان خوزستان از نزدیک روند خدمت رسانی صنعت نفت به مردم سیل زده و بسیج امکانات برای کمک به مدیریت بحران استان را بررسی کرد.
1398/1/14 چهارشنبه
دستور وزیر نفت براي ادامه كمك رساني به مناطق سيل زده
وزیر نفت با ابلاغ دستور جدیدی به مدیران شرکت های اصلی و شرکت های زیر مجموعه در مناطق درگیر سیل، ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان، بر تداوم حفظ آمادگی کامل و کمک رسانی به هم وطنان برای کاهش آسیب های سیل تاکید کرد.
1397/12/29 چهارشنبه
ما مکلف به حفاظت از منافع ملی مان هستیم
وزیر نفت در پیامی ضمن گرامیداشت شصت‌وهشتمین سالگرد ملی شدن نفت، سال نو و زادروز امیرالمومنین تاکید کرد: در بلندای تاریخ، ایران هرگز در برابر هجوم بیگانه خم نشد مگر مواقعی که در درون دست در دست هم نداشتیم.
1397/12/26 يكشنبه
پالایشگاه فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی افتتاح شد
پالایشگاه های فازهای ۱۳و ۲۲، 23 و۲۴ میدان گازی پارس جنوبی به ارزش 11 میلیارد دلار با حضور رئیس جمهوری به صورت رسمی افتتاح شد.
1397/12/18 شنبه
فشارها را تحمل می‌کنیم تا آسیبی به ملت ایران نرسد
وزیر نفت با بیان اینکه امروز نوک پیکان حمله آمریکا به سمت صنعت نفت ایران است، گفت: من و همکارانم در وزارت نفت در این شرایط فشارها را تحمل می‌کنیم تا آسیبی به ملت ایران نرسد.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 140053


کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768