English site
چهارشنبه 21 آذر 1397   13:10:00
|           RSS


پاک‌نژاد معاون وزیر نفت در نظارت بر منابع هیدروکربوری شد

1397/8/29 سه‌شنبه
وزیر نفت در حکمی، محسن پاک‎نژاد را به عنوان معاون خود در نظارت بر منابع هیدروکربوری منصوب کرد.در متن حکم بیژن زنگنه خطاب به پاک‎نژاد آمده است:

«با عنایت به تعهد، خدمات و تجارب جنابعالی، با استعانت از خداوند دانای توانا، به موجب این حکم به عنوان معاون وزیر در نظارت بر منابع هیدروکربوری منصوب می‎شوید.

امید است با بهره‌گیری از تمام ظرفیت خود و همکاران محترم آن معاونت برای تحقق وظایف حاکمیتی محوله گام‎های موثر بردارید.

انتظار می‎رود که در دوره تصدی جنابعالی با توجه به تجارب خود در صنعت نفت، در خصوص افزایش بازیافت از میدان‎های در دست بهره‎برداری قدم‎های جدی‎تری برداشته شود.

از خداوند قادر متعال، توفیقات جنابعالی را در انجام وظایف محوله مسئلت دارم.»

محسن پاک‎نژاد پیش از این به عنوان معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران فعالیت می‎کرد.

محسن پاک‌نژاد متولد ۱۳۴۵ در تهران و دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.

وی فعالیت کاری خود را از ابتدای دهه ۱۳۷۰ در وزارت نیرو آغاز کرد. از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۷ به عنوان مشاور وزیر نفت و رئیس ستاد نظارت بر سوخت‌رسانی وزارت نفت و از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۷۹ به عنوان مدیر طرح توسعه میدان‌های گازی فعالیت کرد و در سال ۱۳۷۹ به‌عنوان مدیرکل نظارت بر صادرات مواد نفتی و بازرسی فنی وزارت نفت منصوب شد.

وی  در سال‌های ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۶ با حفظ سمت، عضو هیئت مدیره شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز بود. پاک‌نژاد در سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ مدیر برنامه‌ریزی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و سپس تا ۱۳۹۲به عنوان معاون مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران فعالیت کرد.

مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت و مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی نفت ایران از دیگر مسئولیت‌های او پیش از معاونت امور تولید در شرکت ملی نفت به شمار می‌رود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 431
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768