English site
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   21:54:19
|           RSS


ادای احترام وزیر نفت به شهدای حادثه تروریستی اهواز

1397/7/7 شنبه
وزیر نفت با حضور در گلزار شهدای اهواز نسبت به شهدای حادثه تروریستی اخیر ادای احترام کرد و با محکوم کردن این حادثه گفت: ما راهمان را با قدرت برای سعادت مردم ادامه می‌دهیم.

بیژن زنگنه، وزیر نفت، صبح روز پنجشنبه (پنجم مهرماه) به همراه علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، محسن پاکنژاد، معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران و جمعی از مدیران شرکت‌های ملی مناطق نفتخیز جنوب و ملی حفاری با حضور در گلزار بهشت آباد اهواز با قرائت فاتحه و نثار گل به شهدای حادثه تروریستی اخیر اهواز ادای احترام کرد.

وی در این آیین با شماری از خانواده‌های شهدای این حمله تروریستی نیز گفت‌و‌گو و با آنان اظهار همدردی کرد و از خداوند برای مجروحان بستری در بیمارستان‌ها شفای عاجل مسئلت کرد.

وزیر نفت پس از ادای احترام به شهدای تروریستی حادثه اخیر اهواز در جمع خبرنگاران گفت: تروریسم سبب توسعه خشونت می‌شود و تجربه تاریخی نشان داده است که همه عملیات تروریستی از خارج هدایت می‌شوند و متاسفانه حادثه تروریستی اهواز هم از این امر مستثنی نبوده است.

زنگنه با بیان این‌که دشمنان ایران بسته‌ای از عملیات اقتصادی و سیاسی را علیه ایران سامان داده‌اند، افزود: حادثه تروریستی اهواز هم به شکلی در همان مجموعه و محکوم است.
وی تصریح کرد: ما همچنان راهمان را با قدرت و برای سعادت مردم ادامه می‌دهیم.

در جریان حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس صورت گرفت، ۲۴ تن به شهادت رسیدند و ۶۸ تن بر اثر شلیک مستقیم تروریست‌ها مجروح شدند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2055


کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768