English site
سه‌شنبه 6 فروردين 1398   16:35:14
|           RSS
1397/12/29 چهارشنبه
ما مکلف به حفاظت از منافع ملی مان هستیم
وزیر نفت در پیامی ضمن گرامیداشت شصت‌وهشتمین سالگرد ملی شدن نفت، سال نو و زادروز امیرالمومنین تاکید کرد: در بلندای تاریخ، ایران هرگز در برابر هجوم بیگانه خم نشد مگر مواقعی که در درون دست در دست هم نداشتیم.
1397/12/26 يكشنبه
پالایشگاه فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی افتتاح شد
پالایشگاه های فازهای ۱۳و ۲۲، 23 و۲۴ میدان گازی پارس جنوبی به ارزش 11 میلیارد دلار با حضور رئیس جمهوری به صورت رسمی افتتاح شد.
1397/12/18 شنبه
فشارها را تحمل می‌کنیم تا آسیبی به ملت ایران نرسد
وزیر نفت با بیان اینکه امروز نوک پیکان حمله آمریکا به سمت صنعت نفت ایران است، گفت: من و همکارانم در وزارت نفت در این شرایط فشارها را تحمل می‌کنیم تا آسیبی به ملت ایران نرسد.
1397/12/8 چهارشنبه
ایران آماده افزایش صادرات گاز به ارمنستان است
رئیس جمهوری گفت: ایران آماده همکاری برای افزایش صادرات گاز به کشور ارمنستان است.
1397/12/6 دوشنبه
شایستگی و توانمندی ملاک اصلی انتخاب مدیران زن در صنعت نفت است
وزیر نفت، صنعت نفت را پیشرو در انتصاب مدیران زن عنوان کرد و گفت: انتخاب مدیران زن در سال‌های اخیر در صنعت نفت بر اساس توانمندی و شایستگی آنها انجام گرفته است و اگر در این سمت‌ها قرار نمی گرفتند در حق‌شان بی انصافی کرده بودیم.
1397/11/29 دوشنبه
ایران صادرکننده بنزین شد
با بهره برداری از مگا پروژه های پالایشی کشور در بندرعباس و افزایش تولید فراورده های نفتی بیشتر از نیاز داخلی، ایران آماده صادرات بنزین شد.
1397/11/16 سه‌شنبه
دستاوردهای صنعت نفت 4 دهه پس از انقلاب اسلامی
وزیر نفت مهم‌ترین دستاوردهای صنعت نفت در ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تشریح کرد و گفت: عملکرد صنعت نفت در چند بخش باوجود همه فشارهایی که به ما در این سال‌ها وارد شده، درخشان و قابل عرضه به جهان و مردم است.
1397/11/16 سه‌شنبه
تولید بنزین کشور به مرز ۱۰۵ میلیون لیتر در روز رسید
از ابتدای بهمن ماه تاکنون، به‌طور میانگین روزانه ۱۰۵ میلیون لیتر بنزین در کشور تولید شده است.
1397/11/3 چهارشنبه
۹ قرارداد نگهداشت و افزایش توان تولید نفت با شرکت‎های ایرانی امضا شد
۹ قرارداد از مجموعه بسته‎های قراردادی طرح نگهداشت و افزایش توان تولید در میدان‌های نفتی در دست بهره‎برداری کشور، با حضور وزیر نفت بین شرکت‎های تابعه شرکت ملی نفت ایران و پیمانکاران ایرانی برنده مناقصات به ارزش حدود یک میلیارد دلار امضا شد.
1397/11/2 سه‌شنبه
خط انتقال گاز کهنوج - جیرفت افتتاح شد
خط انتقال گاز کهنوج - جیرفت با هدف گازرسانی به شهرستان‌های جیرفت، فهرج و نرماشیر در استان کرمان با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر نفت افتتاح شد.
1397/11/1 دوشنبه
واردات بنزین از نیمه دوم امسال به صفر رسید
وزیر نفت با اعلام اینکه امسال از مهرماه هیچ بنزینی وارد کشور نشده است، گفت: در واقع در تولید بنزین خودکفا شده‌ایم و وضع ذخایرمان بهبود یافته است. در بودجه سال آینده هم برای واردات بنزین پیش‌بینی نداشته‌ایم.
1397/10/22 شنبه
روابط تهران و بغداد در بخش انرژی گسترش می‌یابد
وزیران نفت ایران و عراق در پایان مذاکرات خود در بغداد، بر گسترش روابط دوجانبه در حوزه انرژی تاکید کردند.
1397/10/5 چهارشنبه
سیاست کلان کشور کاهش وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی است
وزیر نفت گفت: اگرچه در میان کشورهای صادرکننده نفت، بودجه ایران کمترین وابستگی را به نفت و در مقایسه با کشورهای همسایه وضع خوبی دارد، اما سیاست کلان کشور کاهش وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی است.
1397/10/4 سه‌شنبه
پیام تسلیت وزیر نفت به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌الله هاشمی شاهرودی
وزیر نفت با صدور پیامی ارتحال عالم جلیل القدر حضرت آیت‌الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
1397/10/1 شنبه
ایران آماده تامین انرژی ترکیه در درازمدت است
رئیس جمهوری با تاکید بر این‌که ایران آماده تامین انرژی ترکیه در درازمدت است، گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده حمایت و تامین شرایط لازم برای حضور سرمایه‌گذاران ترکیه‌ای در بازار انرژی است.
1397/9/24 شنبه
عملکرد وزارت نفت و دستاوردهای ایران در نشست 175 اوپک
وزیر نفت در برنامه تلویزیونی گفت‌وگوی ویژه خبری، به ارائه توضیحاتی درباره نشست اخیر اوپک و عملکرد صنعت نفت در بخش های مختلف پرداخت.
1397/9/17 شنبه
ایران از مشارکت در توافق کاهش تولید نفت معاف شد
ایران موفق شد از مشارکت در توافق اعضای اوپک و غیراوپک بر سر کاهش تولید نفت به منظور کاستن از مازاد عرضه در بازار و کمک به بهبود قیمت‌نفت معاف شود.
1397/9/12 دوشنبه
بخش نفت، گاز و پتروشیمی خط مقدم جبهه نبرد با دشمن است
بیژن زنگنه بخش نفت، گاز و پتروشیمی را خط مقدم جبهه نبرد با دشمن خواند و برای گذر از شرایط تحریم، بر امیدآفرینی، ایثار و فداکاری، پرهیز از اسراف، مبارزه با فساد، تلاش حداکثری دولت برای کاهش فشار معاش بر مردم و صبر و پایداری تاکید کرد.
1397/8/28 دوشنبه
راهبرد وزارت نفت معافیت 8 کشور از تحریم را به آمریکا تحمیل کرد
معاون وزیر نفت، آخرین وضع ایجاد یک کانال بانکی مشترک میان ایران و اروپا را تشریح کرد و گفت: معافیت ۸ کشور از خرید نفت ایران، به طور قطع تصمیم آمریکا نبوده، بلکه سیاست‌ ایران و استراتژی وزارت نفت، این تصمیم را به آنها تحمیل کرده است.
1397/8/26 شنبه
زنگنه از مدیران ارشد بازنشسته وزارت نفت قدردانی کرد
وزیر نفت در پیام‎هایی جداگانه‎، از آن دسته از مدیران ارشد وزارت نفت که نظر به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، همکاری‎ تمام‎وقت‎شان با این وزارتخانه خاتمه یافته است، قدردانی کرد.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 78649


کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Best View 1024x768