از اواخر سال 2018صادرات گاز ایران به ارمنستان 3 برابر می شود

وزیر نفت از افزایش صادرات گاز ایران به ارمنستان از یک میلیون متر مکعب به سه میلیون مترمکعب از اواخر سال 2018 خبر داد و اعلام کرد: نسبت تهاتر برق تهران و ایروان افزایش یافته است.


دستور ویژه وزیر نفت برای رسیدگی به مصدومان حادثه تصادفخدمات پزشکی لازم در اختیار مصدومان حادثه محور جم-عسلویه قرار می گیرد

فرستاده ویژه وزیر نفت برای رسیدگی به حال مصدومان حادثه محور جم ـ عسلویه گفت: با هماهنگی مدیرکل بهداری بهداشت استان فارس همه امکانات پزشکی در اختیار مصدومان قرار گرفته و هشت نفر از مصدومان نیز سرپایی مداوا شدند.


معاون وزیر نفت در امور گاز:120 میلیون مترمکعب گاز در روز به ظرفیت صادرات افزوده می شود

اجرای پروژه های بهینه سازی مصرف گاز در برنامه ششم توسعه امکان افزایش روزانه 120 میلیون مترمکعب گاز به ظرفیت صادرات کشور را فراهم می کند.


قدردانی نماینده خانه ملت از وزارت نفتکمیسیون انرژی مجلس از دولت پشتیبانی می کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس از وزارت نفت و بویژه شرکت ملی نفت ایران به دلیل پیشبرد اجرای طرح های توسعه ای میدان های مشترک غرب کارون قدردانی کرد و گفت: این کمیسیون از تصمیم های دولت پشتیبانی می کند.


ازسوی معاون اول رئیس جمهوریآیین نامه اجرایی آمادگی مقابله با پدیده گرد و غبار ابلاغ شد

آیین نامه اجرایی آمادگی مقابله با پدیده گرد و غبار در هیئت دولت تصویب و برای اجرا به دستگاههای مختلف ابلاغ شد.زنگنه در دیدار با وزیر توسعه منابع نفتی سریلانکا:روابط نفتی تهران-کلمبو احیا می شود
وزیر نفت، سریلانکا را از شرکای خوب تجاری ایران در بخش نفت و پتروشیمی اعلام کرد و افزود: ایران علاقمند به توسعه همکاریها با کشور سریلانکا است.
بیشتر

مذاکرات ایران با توتال و میتسویی برای جلب 60 میلیارد دلار سرمایه
ایران در جریان تلاش هایش برای جذب 60 میلیارد دلار سرمایه خارجی باهدف دوبرابر کردن ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی در حال مذاکره با شرکت های میتسویی و توتال است.
بیشتر

تامین خوراک پتروشیمی های غرب کشور از سر گرفته می شود
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: خوراک مجتمع های واقع در مسیر خط لوله اتیلن غرب، از اواخر وقت شنبه، دوم مردادماه و پس از تعمیر و راه اندازی، بطور کامل تامین می شود.
بیشتر

 
نفت
چند لحظه صبر كنيد
گاز
چند لحظه صبر كنيد
پتروشیمی
چند لحظه صبر كنيد
پالایش و پخش
چند لحظه صبر كنيد
بین الملل
چند لحظه صبر كنيد
 
 


تعداد بازديد اين صفحه: 12728720
تعداد بازديد از سايت: 64876761
تعداد بازديد زيرپورتال: 18100572
اين زيرپورتال امروز: 5576
در امروز: 21043
اين صفحه امروز: 3483خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


Powered By Sigma ITID.